Покрівельні аксесуари mdm

Ось вже більше 15 років марка MDM є синонімом високої якості. Аксесуари для облаштування покрівель MDM давно по достоїнству оцінені професіоналами-покрівельниками по всій Європі. І це не випадково. Термін служби даних аксесуарів прирівнюється до терміну служби найдовговічніших покрівельних матеріалів, таких як керамічна черепиця і сланець. Це обумовлено тим, що аксесуари MDM виготовляються з високоякісних натуральних матеріалів: алюмінію, міді, олова і володіють високими експлуатаційними характеристиками, високим естетичним якістю, різноманітністю форм, кольорів і розмірів. Аксесуари MDM є корозійно-і зносостійкими, стійкими до ультрафіолету і водонепроникними.

У наш час архітектори велику увагу приділяють дизайну покрівлі та фасадів. Дахи сучасних будинків стають все більш вишуканими і, як наслідок, значно більш «ламати». Це, з одного боку, покращує зовнішній вигляд, а, з іншого боку, ускладнює процес монтажу. Для того, щоб допомогти покрівельникам якісно облаштувати найбільш складні ділянки на даху: ковзани, хребти, ендови, вентиляційні і антенні висновки, примикання до стін і труб димоходів, а також для забезпечення вентиляції підпокрівельного простору компанія MDM розробила серію спеціальних покрівельних аксесуарів.

Системи вентиляції покрівлі від MDM є одночасно необходтімим і найвигіднішим вкладенням в будівництво будинку, яке надійно збереже вкладені Вами в нього сили, кошти і час.