Мансардні вікна Roto

Німецькі дахові вікна Рото займають лідируючі позиції на ринку, за рахунок високої якості своєї продукції та невисокій ціні.  До вікна докуповується оклад,  але потрібно вибрати для якої покрівлі потрібно оклад. Оклади є двох типів для профільованого покрівельного матеріалу, а також для гладкої покрівлі.

Мансардні вікна Roto укомплектовуються гарнітурою власного виробництва. До речі гарнітура доволі добре продумана, в ній поєднують два матеріали метал та пластик. Вікна Рото виготовляються трьох видів: дахові вікна з центральною віссю обертання,  з піднятою віссю обертання, та мансардні вікна з двома осями відкриванням.

Придбати мансардні вікна німецького виробництва Roto ви зможете у звернувшись до нас в офіс. При купівлі мансардного вікна із піднятою віссю відкривання чи простіше говорячи, мансардного вікна сьомої серії ви отримаєте в подарунок шторку для того ж вікна.

Мансардні вікна Roto - поєднання німецької якості із зручністю та безпекою. Вікна від німецького виробника Roto - відмінне рішення для вашого мансардного поверху.