Покрівельні мембрани VENTIA

 

Покрівельні мембрани Ventia ® mdm ® на сьогоднішній день є основним матеріалом сучасної гідроізоляції і пароізоляції покрівлі в Європі. Це матеріал останнього покоління, виготовлений за допомогою технології Ultrasonic.

Якщо вибирати між мембранами і плівками слід знати, що плівки маю низьку паропроникність, термін їх служби досягає всього 30 років, а термін служби кроквяної системи, в покрівлі із застосуванням плівок, у 80% випадків - максимум 15 років. І як наслідок всього описаного вище - в Європі, поліпропіленові плівки не проходять сертифікацію EN, а значить заборонені як покрівельний матеріал!

Основою мембрани, яка і забезпечує високу паропроникність, є її функціональний шар - "фільм". У всіх мембранах Ventia ® використовується "фільм" найвищої якості компанії RKW (Німеччина). А висока якість спайки захисних шарів з "фільмом" досягається за рахунок ультрасучасної технології - Ultrasonic.

У лінійці покрівельних мембран від mdm ® ви знайдете: гідро-і пароізоляційні мембрани Ventia®, а також економічний варіант гідроізоляційної мембрани Whalter