Софіти ASKO

Оформлення фронтонного і карнизного звису один із завершальних етапів будівництва будинку, однак саме такі деталі надають будинку завершений вигляд і цілісний образ. Тому до вибору обробки варто підійти відповідально. Безпрограшним рішенням буде матеріал, створений спеціально для підшивки покрівельних звисів — софіт.

Панелі софіт були розроблені за європейськими стандартами якості з урахуванням всіх технічних вимог, які пред'являються до обшивки карниза. Вони не схильні до корозії, не видають шуму при сильних поривах вітру, як металева обшивка, на відміну від дерева його не потрібно регулярно обробляти антисептиком і лаком, а перфорація панелей сприяє вільній циркуляції повітря в підпокрівельному просторі. Вентиляція підпокрівельного простору перешкоджає утворенню конденсату, зберігає дерево і утеплювач сухими і продовжує термін служби всього будинку.

Незалежно від типу покрівлі та фасаду, ви завжди знайдете ідеально гармонує з ними софіт. Асортимент представлений класичними панелями білого і коричневого кольору. У колекціях ASKO є виконані «під дерево» натуральні кольори і текстури — темний дуб, сосна, горіх, яблуня. Важливим фактором при виборі є довговічність матеріалу. Соффіти та панелі Asko виробляються двома методами — коекструзії і ламінації. Обидва вони забезпечують міцність і стійкість до вицвітання навіть під впливом вологи, УФ променів і сильних перепадів температур. Мабуть, не менш важлива перевага софітів — легкість монтажу і подальшого догляду.