Ізоляційні матеріали ТЕХНОНІКОЛЬ

Корпорація ТехноНІКОЛЬ є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Працюючи на ринку будматеріалів з 1992 року, ми накопичили суттєвий досвід у виробництві матеріалів гідроізоляції, звукоізоляції і теплоізоляції і сьогодні пропонуємо ринку новітні матеріали і технології, що поєднують в собі світовий досвід і розробки власного Наукового центру. Співпраця з проектними інститутами та архітектурними майстернями дозволяє Корпорації гнучко і оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.

Сьогодні Корпорація ТехноНІКОЛЬ - це 41 виробничих майданчиків в Росії, Україні, Білорусі, Литві, Чехії та Італії, власна торгова мережа з 140 відділень і представництва в 70 країнах. Клієнтами Корпорації є понад 500 незалежних партнерів і більше 50 000 організацій і фізичних осіб в Росії, країнах СНД, Балтії, Східної та Центральної Європи.

Сучасні системи для теплоізоляції будинку дають можливість знизити витрати на опалення, а також володіють звукопоглинальними властивостями, захищають від вібрацій. Для виробництва систем застосовуються такі теплоізоляційні матеріали як кам'яна вата, екструзійний пінополістирол - кожен з матеріалів має свої переваги, що дозволяють зробити конструкцію для теплоізоляції будинку максимально ефективною і довговічною.