Водостічні системи Profil

Водостічні системи Profil відповідають найвищим стандартам міцності і надійності, застосовуваним до водовідведення. Вони успішно пройшли тести на високі вітрові та дощові навантаження, на температурні розширення і УФ стабільність, на механічні пошкодження і деформацію.

Механічна і хімічна стійкість

Водостічна система PROFiL виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку. Водостічна система PROFiL стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостоку забезпечують захист від опадів, які містять кислоти, солі та хімічні елементи. Водостік Profil має захист від ультрафіолетового випромінювання.

Висока ефективність відводу води

Головне завдання водостічних систем — це швидкий і організований відвід води з даху будинку. Спеціальна форма жолоба водостічної системи Profil перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостоку. Правильний розрахунок водостічної системи Profil, а також підбір кількості труб забезпечить високу швидкість відводу води — одна водостічна труба діаметром 100 мм відводить воду з даху площею 220 м2.

Стійкість до температурних, лінійних розширень

Герметичність водостічної системи забезпечується високоякісним EPDM каучуковим ущільнювачем, який компенсує лінійне розширення. Водостоки можуть використовуватися в діапазоні температур від -50 С до +60 С.