Водостічні системи Zambelli

На сьогоднішній день Zambelli - одна з найпоширеніших торгових марок у Європі. Під цим знаменитим брендом виробляються водостічні аксесуари для 400 німецьких покрівельних компаній, а за межами Німеччини, приблизно для 50 дистриб'юторських компаній-партнерів. Велика частина продукції виробляється і реалізується під торговою маркою Zambelli, але для деяких партнерів - водостічні системи, вироблені на заводах Zambelli, реалізуються під іншими логотипами і брендами.

Компанія Zambelli володіє найбільшою лінійкою продуктів у Європі, так як використовує безліч видів металу і створює продукти різних розмірів. Асортимент Zambelli налічує більше 5000 артикулів.

Такий успіх був досягнутий завдяки багаторічному досвіду, безперервному розвитку технологій виробництва і пильній контролю якості кінцевого продукту. Приміром, аксесуари Zambelli зварені, а не спаяні, що, безумовно, позитивно позначається на якості. Також якість продукції, що випускається видно за ступенем прилягання матеріалів - всі позиції мають бездоганну посадку (підгонку при кріпленні один з одним). Крім того, продукція Zambelli має бездоганний зовнішній вигляд - на особових частинах водостічної системи, не видно фальцовані сполук, пайки і т.д., в елітному, мідному водостоку - всі зварні шви шліфуються, кутовий елемент жолоба - повністю з цілісного матеріалу, що виключає будь-які протікання по закінченню часу.

Слід зазначити, що у Zambelli, особливий підхід до безпеки на даху. Так як водостічна система є «останньою лінією перешкоди» при всілякі ризики пов'язаних з падінням людини або елементів покрівлі, то всі кріплення, жолоби з'єднання, товщина кронштейнів - розраховані на опір при ривку в 120кг.

В Україні компанією Zambelli представлена продукція з товщиною металу 0.55мм, що відповідає європейським стандартам DIN і перевищує товщину металу продуктів переважної більшості інших виробників.

Завдяки правильному проектування, підвищеній увазі до якості і зовнішньому вигляду своєї продукції, компанія Zambelli на даний момент займає перші місця в своїй галузі практично по всій території Європи!