Німецький концерн KME Germany AG & Co.KG (KME) є одним з найбільших світових виробників мідних сплавів і широкого асортименту виробів з міді. Найвища якість виробів КМЕ визнано в усьому світі, вся продукція сертифікована відповідно до норм ISO 9000. Чистота сплаву і ідеальна геометрія розмірів забезпечують ідеальну підгонку вузлів на покрівлях чи фасаді з міді.

Переваги мідної покрівлі KME

  • Стійкість під впливом атмосферних явищ. Покрівельною міді не страшні кислотні дощі, ураганний вітер, рясні опади: метал не отруйні і не деформується.
  • Термічна стійкість.  Експлуатаційні характеристики мідного даху не змінюються в температурному діапазоні від -70 °C до +150 °C.
  • Гнучкість і легкість. Міддю можна покривати покрівлі самих незвичайних форм, надаючи будь-якому вигину необхідні обриси, причому монтажні роботи виконуються в мінімальні терміни.
  • Простота обслуговування. Мідна покрівля не потребує частого ремонту, не вимагає регулярного чищення та фарбування.
  • Екологічна чистота. Мідь — натуральний матеріал, абсолютно безпечний для здоров’я людини і навколишнього середовища. З давніх часів відомі унікальні лікувальні властивості міді, в т.ч. і здатність перешкоджати розмноженню патогенної флори.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Покрівля з міді привертає особливу увагу пишністю оригінального золотисто-рожевого кольору. При цьому слід зазначити, що з плином часу естетичні якості мідної крівлі тільки підвищуються, тому що через 15-20 років метал покривається патиною (набуває зеленуватий відтінок), що є ознакою шляхетної старовини.