Про нас

Якщо ви мрієте про надійну, міцну, сучасну і красиву покрівлю, тоді прийшов час звернутися до нашої компанії. «ЛВБуд ІФ» — це перспективна компанія, що працює з провідними вітчизняними і зарубіжними виробниками високоякісних покрівельних матеріалів, які надійно захистять ваше житло від будь-яких негод й додадуть вашому дому вишуканість та індивідуальність.

Ми пропонуємо широкий спектр покрівельних матеріалів, в нашому арсеналі провідні світові та вітчизняні будівельні бренди: Jacobi-Walther (керамічна черепиця; вища ліга на покрівельному ринку Німеччини), Tejas-Borja (керамічна черепиця класу De Luxe), Creaton (відмінна керамічна черепиця за доступною ціною), Gerard (елітна композитна черепиця виробництва Нова Зеландія), MDM (покрівельні аксесуари, всі види комплектуючих для черепичної покрівлі), Zambelli (світовий лідер у виробництві водостічних систем з усіх можливих видів металів і сплавів) та ще понад 40 європейських брендів.

У вас виникли запитання? Звертайтесь! Наші кваліфіковані фахівці завжди нададуть Вам детальну технічну консультацію у галузі проведення покрівельних робіт, допоможуть підібрати покрівельні матеріали та покрівельні аксесуари.

Ми — це згуртована команда професіоналів, готових у будь-який момент вирішити Ваші завдання. Ми створюємо комфорт для Вас!