Компанія Creaton є одним з найбільших європейським виробником керамічної черепиці. У рік на семи підприємствах компанії виробляється близько 160 млн. черепиць. Почалося все в 1992 році, коли дві авторитетних німецьких компанії: фірма Берхтольд з міста Вертінген, з 1884 року спеціалізується на випалі цегли, і фірма Отт, протягом багатьох десятиліть виробляє цеглу в м. Аутенріде утворили компанію Creaton.

Зараз Creaton виробляє близько 1000 різних варіантів форм і кольорів керамічної черепиці. Жоден інший виробник черепиці не може похвалитися такою різноманітністю.

Переваги керамічної черепиці Creaton:

  • Надійність. На виробництві використовуються жорсткі стандарти якості, а культура виробництва орієнтована на надання клієнтам кращої черепиці. Це дозволяє гарантувати надійність продукції для покупців.
  • Довговічність. Основні показники для керамічної черепиці, в тому числі водопоглинання і морозостійкість, значно перевершують вимоги офіційних німецьких стандартів. При правильному монтажі така черепиця дійсно прослужить 100 років.
  • Багатий асортимент. Величезний вибір моделей і кольорів черепиці гарантує, що жоден задум господаря або архітектора не залишиться не реалізованим. Такого асортименту немає у жодного іншого виробника черепиці.
  • П’ятдесят років гарантії. Великі інвестиції в нові технології і постійне збільшення кількості своїх заводів дозволяють цьому виробникові впевнено дивитися в майбутнє. Компанія не сумнівається в якості своєї продукції і саме тому дає письмову гарантію на свою продукцію 50 років.