Керамічна черепиця німецького виробника Nelskamp зможе виконати всі покладені на неї функції і пройти випробування часом і погодою. Вона являє собою елітний покрівельний матеріал, який користується попитом завдяки своїм високим експлуатаційним якостям.

Представлена в розділі керамічна черепиця зможе надійно захистити ваш будинок від будь-яких атмосферних явищ і сонячної радіації протягом багатьох десятиліть. Вона – вогнетривка та має низьку теплопровідність, що запобігає надмірному нагрівання даху будинку в спекотне літо і утримує тепло взимку. Завдяки натуральним компонентам їй не властиво накопичення статичної електрики між елементами. Вона здатна забезпечити хорошу звукоізоляцію і відмінну морозостійкість за рахунок своєї високої щільності і малої пористості.

Ще однією перевагою такої черепиці є багатий вибір кольорової гами. Ви зможете самостійно визначити, який тон даху ідеально підходить саме для вашого будинку і підкреслить всю його красу. У нас представлені вироби найоригінальніших і неповторних кольорових рішень. Використовуючи німецьку черепицю в будівництві свого будинку, ви можете бути впевнені в тому, що ваш дах буде надійний і довговічний, а значить вам довгий час не доведеться турбуватися про її ремонті.