Композитна черепиця Metrotile — це багатошаровий покрівельний матеріал, основу якого становить високоякісний покритий алюмоцинком сталевий лист, товщина листа 0,45 мм. Крихти натурального каменю, надійно закріплені на основі сталевого листа та покриті шаром акрилової глазурі (до речі, склад акрилової глазурі — ноу-хау концерну Metrotile), що надає композитній черепиці шумозахисні, ізоляційні та особливі декоративні властивості.

Композитна черепиця Metrotile отримала світове визнання завдяки своїм експлуатаційним властивостям і тривалому терміну служби (більше 50 років). Технологія виробництва композитної черепиці і система контролю якості є одними з найбільш надійних на покрівельному ринку. З появою покрівлі Metrotile на українському ринку, нарешті стали здійснюватися мрії багатьох архітекторів і замовників, що ставили підвищені вимоги до якості та зовнішнього вигляду покрівельного матеріалу. З появою такої покрівлі стало можливим створювати різні стилі та дизайнерські рішення в будівництві споруд, житлових будинків, котеджів, будівель торговельно-офісного та адміністративного призначення.

Композитна черепиця випускається в шести модифікаціях профілю, які вже завоювали популярність серед замовників. Вона сертифікована в багатьох країнах світу і надає покупцям офіційну гарантію від виробника — концерну Metrotile (Бельгія) на 50 років.