Покрівельні ПВХ мембрани Protan почали проводитися в Норвегії з 1972 року в кооперації з швейцарською компанією Сарна. Надалі норвезькі фахівці вдосконалили їх для жорстких умов північних країн. На сьогоднішній день чудові показники довговічності, вогнестійкості, морозостійкості, захисту від ультрафіолету — це все ПВХ мембрани.

Армування

Protan істотно поліпшив армування, додатково отримавши ряд важливих для тривалих термінів експлуатації механічно закріплюються мембран переваг. Цьому сприяв запуск власного заводу про виробництву армуючих сіток. Спресовані у вигляді смуг нитки основної армировочной сітки не переплітаються між собою, що збільшує еластичність покрівельної мембрани у всіх напрямках, що не зменшуючи міцності властивостей. Основна армована мережу обплетена тонкими нитками, які створюють поліпшене армування мембрани по товщині.

Морозостійкість

Важлива властивість ПВХ мембрани — низькотемпературна гнучкість, що забезпечує стійкість до негативних температур і можливість роботи з мембраною на морозі. Це якість досягається збалансованістю формули ПВХ-компаунда з використанням дорогих високоякісних пластифікаторів, при якому показники гнучкості покрівельної мембрани на брусі 5мм -50 ° С

Хімічна стійкість

Покрівельні ПВХ мембрани Protan мають високий опір зовнішнього агресивного середовища. Багаторічне застосування на покрівлях в індустріальних центрах підтвердила її стійкість до оксидантам, вуглекислоти, промислових газів, кислотних дощів і промислового пилу.

Стійкість до ультрафіолету

Добавка високоякісних УФ-фільтрів робить ПВХ мембрани Protan несприйнятливими до ультрафіолету. Не містить свинцю в УФ-фільтрі забезпечує покрівельної мембрани екологічну чистоту, безпеку для здоров’я, і зменшує її відносна вага.

Антиковзаюча поверхню

Всі мембрани Protan мають унікальну антиковзну поверхню, як стандарт. Це забезпечує безпеку монтажних і експлуатаційних робіт в сиру погоду і при снігу.