Покрівельні гідро- і пароізоляційні мембрани Ventia та Vaxo виробляються польським концерном MDM, який спеціалізується на виробництві покрівельних аксесуарів. На даний момент, мембрани MDM виготовляються за кращою технології останнього покоління — «Ultrasonic».

Це важливо! Якщо вибирати між мембранами і плівками слід знати, що плівки мають низьку паропроникність, а строк їхньої служби сягає лише 30 років. Термін служби кроквяної системи з покрівлі із застосуванням плівок, в 90% випадків — максимум 15 років.

Гідроізоляція

Покрівельні ультрадифузійні мембрани забезпечують відмінну гідроізоляцію підпокрівельного простору і надійний вивід водного пару з покрівельної системи. За рахунок високої паропропускної здібності, мембрани Ventia® можуть монтуватися прямо на утеплювач без влаштування додаткового повітряного проміжку.

Пароізоляція

Головною функцією пароізоляційних супердифузійних мембран є забезпечення припливу повітря з приміщення, тим самим примусово провітрюючи і осушуючи утеплювач і крокви від вологи. Саме мембрани проводять мінімальну кількість вологи, відсікаючи основний потік і тим самим гарантують збереження покрівельного «сендвіча» на протязі не одного десятиліття.