Struga

Сталева водостічна система Struga враховує усі ознаки практичної, надійної та довговічної системи водовідведення.

 • Міцність — водостічна система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat® RWS. Три марки сталі (PLX, B420, SUB250) та категорії сталі товщиною від 0,6мм до 1,25мм забезпечують жорсткість, пластичність і міцність елементів.
 • Міцні гаки MAX — система Struga надає сучасні гаки для лицевих панелей, зміцнені завдяки відповідному профілю та жорсткій сталі а також класичні гаки для крокв.
 • Системні рішення — водостічна система Struga доступна в 6 системних розмірностях (125/90; 125/100; 135/90; 135/100; 150/90; 150/100 мм), з яких можна підібрати найбільш оптимальну до будь-якої скатної покрівлі.
 • Колірна гама — водостічна система Struga доступна в 13 варіантах кольорів, серед яких можна підібрати найбільш відповідний до кольору дахового покриття.
 • Функціональність — аксесуари системи Struga, такі як швидкі у монтажу з’єднувальні елементи та системи зміцнення і фіксації ринви SWR, роблять із системи продукт з чудовими показниками корисності та міцності.
 • Прихований шов труби — інноваційність та естетика без помітного зовнішнього шву.
 • Лакове покриття — органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35мк з обох сторін досконало захищає елементи системи Struga від вигорання та зміни кольору.
 • Можливість монтажу в холодні дні — елементи системи Struga не тріскаються під час згинання і монтажу незалежно від температури зовнішнього середовища, тому їх можна монтувати навіть взимку.
 • Мінімальне температурне розширення — сталева водостічна система стійка до низьких і високих температур та різких коливань між ними. Тому зберігається рівна форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
 • Швидкий і надійний монтаж — водостічна система Struga складається з повного комплекту елементів, що взаємодоповнюються, забезпечуючи простий і надійний монтаж. Деталі характеризуються високою точністю виконання, яка гарантує прилягання елементів.
 • Гарантія — виробник системи Struga надає письмову 30-річну функціональну гарантію та 15-річну гарантію на збереження кольору.

Сировина

Система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat® RWS, продукції шведського концерну SSAB. Цей металургійний завод є світовим лідером у виробництві високоміцних сталей.

Основними характеристиками листової сталі GreenCoat® RWS є: товстий шар цинку, 275-300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі; формувальні властивості, що запобігають розтягуванню металу та як наслідок зменшенню товщини в місцях загину; висока стійкість лакофарбового покриття нової генерації до подряпин та атмосферних чинників, у тому числі й до ультрафіолетового проміння. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6-1,25 мм.

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром GreenCoat® RWS товщиною 35мк з кожного боку. Покриття GreenCoat® RWS відзначається багатьма перевагами:

 • Виняткова товщина лаку листової сталі GreenCoat® RWS та використані при її виробництві полімерні зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
 • Нова технологія лаку надала продукту особливість краще зберігатися в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.
 • Використання ретельно відібраних сортів сталі для кожного елементу системи Struga надає їм найкращі показники пружності, пластичності та міцності.
 • Тип сталі та стійкість лакофарбового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

Водостічна система Struga виготовляється відповідно до європейських будівельних стандартів PN-EN 1462 та PN-EN 612

Елементи системи


Заглушка для ринви

Кронштейн для лицьової панелі

Кронштейн для лицьової панелі Max

Ринва

Кронштейн для крокви

З’єднувач

Подвійний з’єднувач

Укріплення ринви

Укріплення з’єднувача

Лійка

Кут зовнішній

Кут внутрішній

Кут довільний

Коліно труби

Труба

Трійник

Кріплення труби під шуруп

Кріплення труби під дюбель

Дюбель

Ревізія

Зливний відвід

Кольорова гама


RAL 3005

RAL 3009

RAL 8004

RAL 8003

RAL 8017

RAL 8019

RAL 6020

RAL 9005

RAL 7011

RAL 9007

RAL 7024

RAL 9006

RAL 9010