Rheinzink

Компанія Rheinzink являється світовим лідером з виробництва титан-цинку. Завдяки багаторічному досвіду, власній запатентованій технології виробництва та строгому контролю якості продукції її позиції тільки зміцнюються. Компанія постійно розширює асортимент товару, завойовуючи нові сфери на ринку будівельних матеріалів. Титан-цинк під торговою маркою Rheinzink відповідає стандарту якості DIN EN 1179, що визначає чистий вміст цинку на рівні 99,995%. Решту відсоткового співвідношення складають легуючі добавки: мідь, титан. Перша з них підвищує пластичність, а друга міцність. Процес виробництва є повністю неперервний, починаючи від плавлення сировини і закінчуючи формуванням рулонів з готовим металом.

Асортимент листового і рулонного титан-цинку ТМ Rheinzink включає три основні позиції, що різняться по кольору: walzblank (класичний), blaugrau (сіро-голубий), schiefergrau (темно-сірий). Інноваційне виробництво дозволило прискорити природні процеси формування патини, в результаті отримуємо готовий продукт, який не змушує чекати роки для необхідного візуального ефекту.

Правильний монтаж з використанням відповідних аксесуарів й інструменту забезпечить довговічність даху з цього металу й збереже його естетику . Середній термін експлуатації такої покрівлі становить понад 100 років.

Асортимент листового і рулонного титан-цинку


Schiefergrau

Blaugrau

Walzblank

Технічні характеристики

Густина 7,18 гр/см³
Температура плавлення 418 C
Коефіцієнт розширення 2,2 мм/м
Модуль пружності 80 кН/мм²
Допуски товщини 0,02 мм
Висота рулону 670, 1000 мм
Товщина 0,7-1 мм